Aby bylo vše pod kontrolou


Vozidla mají tu blahou a zároveň i neblahou vlastnost, že je jejich úkolem jezdit z místa na místo a že představují nemalou hodnotu, jíž lze nějakým způsobem využít i zneužít. Takže zatímco se nejednomu z řidičů a dalších zaměstnanců naskýtá díky těmto nejedna možnost, jak si potají přilepšit na úkor zaměstnavatele, zaměstnavatel a kontrolou pověřené osoby jsou často na mrtvici. Protože zkuste si to, ohlídat taková vozidla, pendlující dnes a denně sem a tam! Zkuste si nějak zařídit, aby se neztrácely pohonné hmoty, aby nemizely součástky nebo něco z nákladu, případně celé vozy! A také aby se nikdo nevěnoval černým jízdám nebo naopak nelenošil v pracovní době či jinak nezneužíval možností, jež mu taková vozidla skýtají!satelit v kosmu
Mnozí z nás nad tím právě přečteným prostě pokrčí rameny. Je to problém, jenže se s tím prostě nic nenadělá. Firma se musí s takovými ztrátami smířit a doufat, že to nějak ekonomicky utáhne.
Ovšem ti, kdo vědí své, takto beznadějně rameny nekrčí. Protože vědí, že existuje způsob, jak to navzdory zdánlivé složitosti problému zvládnout, jak bojovat proti všemu, co je tu nežádoucí. Vědí o tom, že existuje GPS sledování vozidel RMC systém, umožňující mít takovou techniku bez ohledu na její četnost a roztroušenost pod kontrolou kdykoliv a kdekoliv.
Tento systém totiž dává možnost sledovat vše virtuálně. Nebýt u toho, ale přesto mít vše stále na očích.náklaďák u mostu
Majiteli firmy nebo jím pověřené osobě tak nečiní žádný problém dohlédnout kdykoliv a na cokoliv. Stačí usadit se u počítače, přihlásit se a rázem se ví všechno. Které vozidlo jede a které stojí, kde se který vůz nachází a co se s ním děje a jak si jeho posádka (nebo klidně i zloděj) počíná.
Není nic, co by tu šéfovi uniklo, v reálném čase stejně jako zpětně.
A to je pochopitelně pomocník, který se vyplatí. Protože kdo by poškozoval firmu, když ho můžou kdykoliv nachytat, že?