Jak zachránit rozpočet?

Pokud má člověk spousty peněz, má s nimi nejednou spoustu starostí. Protože musí pracně vymýšlet, kam je investovat, aby mu něco vynášely, nebo kam je aspoň schovat, aby je nikdo nenašel a nepřipravil jej o ně. V těchto ohledech není bohatým co závidět.
Ovšem zrovna tak není co závidět těm, kdo jsou na druhé straně pomyslné barikády. Tedy těm, kdo jsou prostě tak jaksi chudí. Kdo nemají na rozhazování a nejednou ani na to, aby aspoň žili jako slušní lidé, respektive jako jacíkoliv lidé. Ti se sice logicky nemusí starat o to, co s penězi, aby jim je nikdo nevzal, ale zase si nejednou lámou hlavu nad tím, kde tyto pro změnu vzít. A nejednou dospívají tito k poznání, že si zkrátka budou muset ony finance někde půjčit.padesátieurové bankovky
Kde? To je často dost zapeklitá otázka, na niž se jen těžko hledá odpověď. Ne proto, že by u nás bylo poskytovatelů půjček málo, ale proto, že ne každý každému půjčí. A odmítáni jsou zejména takoví žadatelé, kteří potřebují peníze nejvíce, kteří mají nejhlouběji do kapsy a už třeba i v minulosti nedokázali řádně platit vše, co měli.
Když má tedy člověk jenom nevalné příjmy a k tomu třeba i záznam v registrech dlužníků, u nejedné finanční instituce se žádostí o půjčku neuspěje. A je dost pravděpodobné, že se po dlouhé anabázi, po běhání od čerta k ďáblu, nakonec nedočká http://prahatv.eu/zpravy/praha/praha-7/3181/zachranna-sluzba-se-zazemi-v-troji-nedocka jiné pomoci, než je nebankovní hypotéka Hypotéka bez registru. A to proto, že právě zde jsou podmínky pro žadatele v nesnázích snad přímo ideální. Právě tady mohou uspět i ti, které jinde měli za naprosto nezajímavé, nehodné půjčky.podávaná eura
Proč?
Především proto, že zde se vyžaduje za půjčku záruka v podobě zástavy nemovitosti. A kdo ze žadatelů takovou zástavu poskytne, nemusí se obávat ani prokazování vysokých příjmů či dobře vypadajícího daňového přiznání, ale dokonce ani nějakého toho záznamu v registrech dlužníků. Nad tím vším se tu dá přimhouřit oko, stejně jako nad leckterým jiným žadatelovým negativem.
A tak tu uspěje skoro každý, pro mě za mě klidně i vy sami.