JumpPark Zličín – zábava i pro dospělé

JumpPark nabízí skvělé využití volného času v podobě zábavných pohybových aktivit. Přestaňte sedět doma, přijďte se vrátit do svých dětských let a užijte si zábavu naplno. Čeká na vás spousta atrakcí, které prostě musíte vyzkoušet!
skákající postavy
Před samotnou návštěvou je dobré si na webových stránkách zarezervovat vstupenky. Není to sice úplně nutné, ale vyvarujete se tak situaci, kdy bude plno a nebudete vpuštěni dovnitř. Po příchodu se jednoduše nahlaste na recepci, kde vám vše potřebné sdělí a poté vás vpustí do arény. Skákat se zde začíná vždy v celou hodinu, je proto dobré se dostavit alespoň 20 minut předem. Vstup je vždy na jednu hodinu, lze ho ale podle potřeby prodloužit.
Z hlediska bezpečnosti je nutné dodržovat následující opatření:
· Děti do 110 cm mohou skákat pouze v neděli ve vymezenou dobu, jinak jim je vstup zakázán.
· Trampolína má nosnost maximálně 130 kg, je nutné tento limit dodržovat.
· Skákání v džínách není povoleno, volte proto sportovní oblečení. V případě nutnosti lze tričko a kraťasy zapůjčit na recepci.
· Skákat se smí pouze v protiskluzových ponožkách. Ty si buď přinesete vlastní nebo si je můžete zakoupit na recepci.
· Do arény je zakázán vstup s ostrými předměty (klíčenky, opasky, hodinky, prstýnky,…). Nedoporučuje se ani skákání v brýlích.
nohy - výskok
Vstup do JumpParku je jistě neobyčejnou záležitostí. Přijďte zde oslavit narozeniny svých dětí nebo klidně i sebe sama. Budete na originálním místě, kde se rozhodně nudit nebudete. Chcete stmelit kolektiv? Přijďte si „zablbnout“ ve velkém stylu. Poznáte se jinak, než pouze v nudném pracovním prostředí. Kromě nezvyklé zábavy také prospějete svému zdraví nejen pohybem, ale také smíchem a dobrou náladou.
Zaujala vás tato nabídka, ale chcete vědět víc? Není nic jednoduššího, než se podívat na Kontakty Zličín a vybrat si zde formu, kterou budete společnost kontaktovat. Rádi vám odpovědí na jakýkoliv dotaz.