Lasergame Praha


Láká Vás tahle představa? Chtěli byste hrát tuhle akční hru? Pokud je Vaše odpověď kladná, tak bychom Vám rádi představili naši lasergame Praha, kde si můžete zarezervovat termín Vaší návštěvy přes internetové stránky. Určitě byste se měli rozhodnout ještě dneska a rychle si vybrat termín a všechny další podrobnosti. Může se stát, že někdo bude rychlejší a Vy si budete muset vybrat sami. Je to skvělý tip na výlet pro celou rodinu. Je to sportovní a opravdu se Vám to bude líbit. Sami si vyberte, jakou byste chtěli vyzkoušet arénu.

DSC_0208

Můžete zkusit zákoutí labyrintu nebo třeba téma aztécké ruiny. Zní to opravdu lákavě, viďte? Vezměte své kamarády a užijte si odpoledne plné zábavy. Pokud nejste z Prahy a jezdíte autem, tak se nemusíte obávat, že byste u nás třeba nemohli někde zaparkovat. Tohle je jistě v Praze problém, ale my pro naše zákazníky uděláme všechno a myslíme na všechno.

Dárkový poukaz
Chtěli byste najít opravdu krásný a originální dárek, který by si dotyčný hodně užil? Darovat zážitek je jistě to nejlepší, co můžete udělat. Je to originální a oslavenec to nebude čekat. Zážitky ve Vás zůstanou po celý život a nikdo Vám je nevezme. Tohle byste si měli pamatovat a měli byste na to rozhodně myslet. Co se týče cen, tak to se také obávat nemusíte, protože jsou velice nízké. Vyzkoušejte si to všechno na vlastní kůži. Můžete si u nás koupit něco dobrého na pití. Všechno máte zajištěno. Kvalitní servis a služby jsou pro nás samozřejmé.

billboard-right

Výhody
· Nízké ceny
· Maximální zážitek
· Zábava
· Spokojenost

Na Vaší spokojenosti nám záleží opravdu maximálně, proto se nebojte, že by Vám něco u nás chybělo. Pokud byste měli nějaké dotazy, co by Vás zajímaly, tak se neváhejte zeptat a zavolat nám. My Vám všechno mile a vstřícně vysvětlíme a zodpovíme Vaše dotazy. Určitě se rozhodněte co nejrychleji.