Věčný denim i ve vašem šatníku

Co už se drží na výsluní módy a velí módnímu světu už pěkně dlouho a nejspíš to tak i ještě pěknou řádku let zůstane? Materiálem není nic jiného, než denim neboli džínovina. Už dlouhá desetiletí letí v denimové módě především džíny. Takové džínové kalhoty nechybí snad v žádném šatníku. Jsou velice praktické, protože k nim můžete obléknout tenisky a tričko a sladit se tudíž do sportovního stylu.

Anebo k džínům můžete nakombinovat košili a společenské boty a rázem tak máte na světě ležérně elegantní outfit. Džíny se tedy ve vašem šatníku rozhodně neztratí a měly by v něm mít své stále místo. Džíny si můžete pořídit v různém provedení – světlé, tmavé, přiléhavé – tzv. skinny, bokové a další. Denim ale není jen o džínových kalhotách.

Třeba takové skinny džíny dokonale přilnou k vašim nohám a vytvoří vám hezčí postavu a zdůrazní vaše ladné ženské křivky. Můžete pak pohodlně nazout kozačky nebo kotníkové boty, protože tento typ džínů je úzký. Z tohoto materiálu pořídíte i spousty dalších kousků oblečení, které si velice rychle zamilujete a už nikdy nebudete chtít nosit nic jiného.

Co vám z džínoviny nesmí chybět v šatníku
–          džíny
–          džínová sukně
–          džínová bunda
–          džínové kraťasy, ¾ nebo 7/8 džínové kalhoty

Je to tak, oblíbený denim nejspíš z módy jen tak nevyjde. Je šik, dobře se nosí a dá se různě kombinovat se vším možným, a možná právě proto je tolik oblíbený. Nebojte se proto do vašich šatníků pořídit různé druhy oblečení z džínoviny, rozhodně tím nic nezkazíte. Denim můžete obléknout při různých příležitostech, ať už se chystáte do práce, ven, do přírody, zkrátka téměř kamkoliv.

Džínovina sluší každému, každé postavě, proto se ani vy nebojte odvázat a vaše džíny nakombinujte s různě barevnými kousky oblečení a pohrajte si při vytváření vašeho outfitu.