Bohužel, pozemek není stavební, nelze na něm stavět

Nebo zatím nechcete nic trvalého budovat, máte v plánu počkat na konečné rozhodnutí, že zde v této lokalitě budete natrvalo bydlet. Už také víte podle zkušeností známých, že stavět dům je běh na poměrně dlouhou trať. I když se naštěstí změnil stavební zákon, i tak je získání všech povolení a souhlasů spojené s velkou zátěží časovou i nervovou. A čekat, až se pozemek změní na stavební, provedením úpravy územního plánu, je časový horizont čekání několika let. Ale v současné době je zde výhodné řešení, a to koupit si mobilní dům.
Mobilní bydlení
Má různé varianty, může být celoročně obývaný, může mít charakter rekreačního objektu, ale také je zde možnost mít tento dům k trvalému bydlení, samozřejmě i s číslem popisným. Mobilní dům http://www.lavarohouse.cz/ vám zajistí rychlé bydlení, nejen trvalé, ale i rekreační. Nabídka různých rozměrů a provedení je opravdu velmi široká. Samozřejmě, že je možné na tyto domy získat hypoteční úvěr, takže nově bydlet budete rychle bez zbytečného čekání. Nemusí to být bydlení jen pro rodinu, podnikatelé mají možnost rozšířit své provozovny, kanceláře, ubytovací prostory, variant je skutečně hodně. Bezpečnostní agentury je využijí při střežení objektů svých zákazníků, nebo nemusíte shánět chatu či chalupu na rekreační pobyty, stačí jen pozemek, vlastní nebo v nájmu. Také již uvedená varianta, mít pěkné, i když dočasné bydliště na svém pozemku, než se rozhodnete postavit si dům.
Přijíždí mobilní dům
Až ho postavíte, může mobilní dům sloužit jako letní byt popřípadě ubytování pro hosty. A už se vám místo, kde máte mobilní bydliště umístěné, znelíbilo? Není problém, necháte se odpojit od veřejných sítí, pokud jste byli napojeni, a celý dům i s vybavením bude převezen na jiné místo. A pozemek pokud byl v nájmu, vrátíte, pokud byl váš, můžete ho prodat. Podobné může být i cestování za zaměstnáním, protože doba, kdy člověk pracoval po celý život v jednom podniku, je dávno pryč a pomalu si zvykáme na dojíždění do práce.