Dostat nápad na zajímavý design není jednoduché

Mnoho lidí si myslí, že design interiéru je něco jednoduchého. Je to však skutečně tak? Stačí http://www.extra.cz/jsme-v-ohrozeni-k-nasi-soustave-se-blizi-hvezda-ktera-zapricini-lavinu-komet se podívat na zvláštní kreace, které jsou k vidění u rádoby kutilů nebo domácích paní. Takové zvláštní výtvory pak zapříčiní, že interiér je zcela neprodejný nebo se nedá pronajmout za rozumnou cenu. Stačí proto špatný nápad, a rázem mohou jít veškeré výhody daného interiéru zcela stranou. Příkladem jsou dětské pokoje, které jsou mnohdy vybavovány naprosto špatným způsobem. Stačí totiž, aby dítě povyrostlo, a veškeré malůvky jsou rázem k ničemu.získání nápadu

Jak z této situace vybruslit?

Abyste mohli mít krásný interiér, který bude mít své opodstatnění i z hlediska budoucnosti, je třeba spolupracovat se specialisty. Ti dokážou zajistit, aby veškerý prostor vypadal nejenom dobře, ale také to, aby byl praktický. Jakým způsobem se v této oblasti postupuje?

  1. První schůzka a diskuse nad požadavky, možnostmi nebo omezeními
  2. Zaměření interiéru a přesné zjištění rozměrů k následným úkonům
  3. Vizualizace a vytvoření 2D půdorysu
  4. Zpracování 3D vizualizací a návrhů
  5. Prostor pro změny
  6. Zhotovení výkresové dokumentace pro řemeslníky
  7. Vytvoření cenové nabídky pro zákazníka
  8. Realizace a následné předání hotové zakázky samotnému zákazníkovi

netradiční řešený interiér
Ať už se obrátíte na jakékoliv studio, můžete očekávat, že vám specialisté připraví návrh, který bude vycházet z vašich požadavků. Pakliže žádné požadavky nemáte, musíte počítat s tím, že návrh od designérů nemusí být něco, co by se vám mělo líbit. Proto je třeba mít nějakou vizi, kterou předáte designérům, načež budou moci začít s plánováním. Právě spolupráce mezi vámi a firmou, která se o rekonstrukci postará, je nesmírně důležitá. Z tohoto důvodu si dejte tu práci, popřemýšlejte nad svými přáními a následně jděte s jasným cílem, tedy krásnou domácností, které nechybí naprosto nic.