Dejte své svatební oslavě punc jinakosti

Připravujete svůj velký svatební den a máte obavy z poněkud váznoucí odpolední, https://www.emimino.cz/diskuse/z-odpoledni-na-ranni-jak-to-vidi-zakon-274715/ nebo večerní zábavy? Jistě není jednoduché připravit takový program, při kterém by se bavili skutečně všichni pozvaní hosté, včetně dětí i starších osob. Průběh celého svatebního dne je namáhavý nejenom pro novomanžele, ale i ostatní pozvané hosty, takže jistě vezmou za vděk malým zpestřením v podobě vystoupení https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/svatby/svatba-karlovy-vary-a-jak-budeme-bavit-hosty-pozveme-kouzelnika, na které budou v rámci vaší svatby dlouho příjemně vzpomínat.
Herní kostky s kalíšky
Pozvěte si na svoji svatební oslavu skutečného profesionála, který se v oboru magie a moderování pohybuje už více než dvanáct let a svá vystoupení neustále zdokonaluje tak, aby všechny přítomné přiváděl k neustálému úžasu. Jeho specialitou je zejména obor MIKROMAGIE, zaměřený na práci s drobnými předměty, jako jsou mince, karty, šátky, ale například také předměty zapůjčené od samotných hostů. Tak se jednoduše může stát, že s ledovým klidem nechá zmizet prsteny novomanželů, nebo vás okouzlí dokonalou prací s kartami a kusem lana. Kouzelník se po většinu svého vystoupení pohybuje mezi diváky, se kterými aktivně a vtipně komunikuje a s jejichž asistencí prezentuje stále nová a nová kouzla, nad nimiž takřka zůstává stát lidský rozum. Kontakty, fotogalerii, i recenze naleznete na příslušných internetových stránkách.

Snubní prstýnky položené na sobě

Dejte své svatební oslavě nový, originální a neotřelý program v podobě krátkého, či delšího vystoupení opravdového profesionála, který za vámi po předběžné dohodě přijede skutečně kamkoliv a rád pomůže svým show navodit uvolněnou a nevázanou atmosféru vaší svatební, či jiné oslavy. Připravte nejenom sobě, ale i všem zúčastněným skvělý zážitek, který bude jednou z milých a nezapomenutelných okamžiků na váš velký den.