Hubněte konečně efektivně

Každý rozumný člověk ví, že pokud potřebuje redukovat svou váhu, rozhodně mu k tomu nedopomůže nesmyslné hladovění nebo různé zaručené produkty (neznámého výrobce), které vše obstarají za vás. První možnost nás může přivést do pověstného začarovaného kruhu, který se vyznačuje známým jojo-efektem. A ta druhá? To je většinou jen tahání peněz z našich kapes.

břicho

  • Jak tedy zhubnout a nehladovět?
    • Jednoduše.
    • Stačí vsadit na tu správnou metodu.

Na Harvardské univerzitě byl vyvinut způsob, při kterém dochází ke skutečnému úbytku našich tukových zásob. Tím zázrakem https://www.prodietix.cz, který může pomoci opravdu každému, je ketóza. Co si pod tímto zvláštním slovem máme představit? Je to přirozený biologický stav, který nastane ve chvíli, kdy se našemu tělu dodává potřebné množství proteinů a sníží se příjem sacharidů a tuků. Proto se také této dietě říká proteinová neboli bílkovinová. Pokud tedy docílíme stavu, který je označován jako ketóza, pak se v těle začnou vytvářet látky (ketolátky), které nahrazují sacharidy, a tudíž dodávají tělu potřebnou energii.

Žádný hlad a přesto jdou kila dolů

Velkou výhodou je NEHLADOVĚNÍ. Naopak. Můžete si dopřát chutná jídla, která jsou přímo pro tento způsob redukce váhy vytvořená. Nemusíte se tedy zříkat polévek, těstovin, pečiva a ani jídel, která jsou běžně považována za kalorické bomby. K těm patří například palačinky nebo koláče. Jen jsou všechny tyto potraviny vyrobené ze surovin, které obsahují velké množství proteinů. Jedná se především o mléko, vaječné bílky, sóju a syrovátku.

diář

  • Vyrábět si v domácích podmínkách tyto potraviny je jistě časově velmi náročné.
  • Je tedy rozhodně lepším řešením si je koupit už jako hotové výrobky.

Variabilita je opravdu velká a není tedy nutné se obávat, že by nám už po několika dnech přestalo jídlo chutnat.