Lze jezdit i s alkoholem v krvi

I každé malé dítě ví, že se u nás pod vlivem alkoholu nesmí řídit. A že učiní-li tak někdo navzdory zákazu, může na to v mnoha ohledech šeredně doplatit.
Jenže zrovna tak víme přinejmenším my odrostlejší, že člověk má i své povinnosti, a ty se zkrátka plnit musí. Protože kdo je neplní, ten nemůže počítat s tím, že bude oblíbený, že s ním bude panovat http://bleskove.cz/politika/10204-babisova-vlada-nema-sanci-ano-chce-panovat-samo všeobecná spokojenost a že se vůbec uživí.
Jenže jak to skloubit ve chvíli, kdy někdo požije alkohol a až poté zjistí, že musí někam odjet? A že to v žádném případě nelze vyřešit tak, že své auto odstaví a na místo určení se prostě dostaví taxíkem nebo hromadnou dopravou a pro vůz se vrátí, až bude opět ve střízlivém stavu?jedoucí taxi
Docela těžké dilema, že? Riskovat nebo neriskovat? Zklamat nebo nezklamat? Babo raď!
Nevím, co by mu poradila ona příslovečná baba, jedno je ale jisté. Já bych mu doporučil odvoz vozu Praha. Proč? Jednoduše z toho důvodu, že jde o službu, která vznikla právě kvůli podobným lidem. Tedy těm, kdo nejprve pijí a až potom přemýšlí o tom, nebudou-li skutečně už muset nikam jet.
Zde se nabízí vlastně ve své podstatě docela jednoduché řešení. Člověk si zavolá na příslušný dispečink, dohodne si tam odvoz sebe i svého plechového miláčka, a je to. Ve stanovenou dobu pro něho přijedou dva řidiči, z nichž zákazníka jeden naloží do jeho vlastního vozu a odveze ho na místo určení, a druhý se postará s firemním vozem o to, aby se ten první dostal z firmy na místo výkonu práce a zase zpět.silniční provoz
Díky této službě tak každý dojede i se svým autem bezpečně tam, kam má. Aniž by porušoval zákony, aniž by riskoval.
A to je přece dobrá nabídka, nemyslíte? Ta prokazuje dobrou službu jak zmíněnému zákazníkovi, tak i nám ostatním. Protože je díky ní na ulicích méně motorizovaných opilců. Kteří by mohli ohrozit i naše majetky, zdraví, ba i životy.