Máme se rádi

Lidé jsou různí. Obzvlášť odkud jde o opačná pohlaví, dodnes si nevidí do hlav. Je ale pravdou, že ten, kdo vědět chce, ten ví. Existují i vnímaví muži, kteří se velmi snaží ženy pochopit. Platí to samozřejmě i opačně. I když, co je být dokonale šťasten? Když jsou ale partneři liknaví, nechtějí vyvinout dostatek času a úsilí k poznání toho druhého, nejsou pak nikdy dokonale šťastní.
nevěra ženy

Nevěra je na světě

Neklidné a hádavé vztahy končí většinou nevěrou. Nevěra ale může docela dobře „navštívit“ i vztahy, kde byste na první pohled nepozorovali žádné problémy. Většinou jde ale o jakýsi druh rozptýlení. Někteří mají totiž pocit, že to doma už není to pravé vzrušení. A víte, ve kterých sektorech je nevěry nejvíce?

v  V nejvíce případech jsou lidé nevěrní v bankách a finančních sektorech.
v  Na místě druhém jsou to letušky a piloti.
v  Stíhají je velmi úspěšně, lidé pracující v zdravotnictví, tedy lékaři a zdravotní sestřičky.
v  Pokračují další sektory, nevyjímaje umělců, novinářů a dalších.

Jakoby, si ta dvě pohlaví nechtěl připustit, že je každé úplně jiné, a to od samého začátku svého zrodu. Jen si to mnozí nějak nechtějí připustit. Stále vzájemně vyžadujeme respekt, pochopení a přizpůsobení. Dokonce mám poslední dobou pocit, ač jsem žena, že jsou to právě ony, kdo che po mužích nesmyslnosti. Vážně se nedivím, že muži raději rezignují, než aby se snažili plnit nesmyslná přání svých partnerek.
romance po západu slunce
Abychom ale muže jen nechválili, mají také svůj díl na mnoha vztazích. Vztahy nejsou o spravedlnosti, tu v nich vážně nehledejme. Jsou spíše o toleranci a přirozenosti. Lidé nejsou jen hodní nebo jen zlí. Každý z nás si ale musí najít sobě rovného, takového, s kterým mu bude dobře bez přetvářek, ať už je to to žena nebo muž.