Čím žena vytočí muže?

Pochopit se a porozumět si. Přesně tohle potřebují muži a ženy. Myslím, že to ženy vědí, čím své partnery dokáží vytočit, naštvat a rozladit. Přesto o muže stále něco chtějí a chovají se tak, že mu nahrávají na smeč. Nebo to tak není? Víte, co dokáže muže opravdu rozpálit doběla nebo přinejmenším pěkně naštvat.
oddělení ve vztahu
–  Jednou z věcí, která dokáže muže naštvat, a to hned po ránu, je ženská mluvnost. Ženy začne s mužem řešit něco, cokoli, a to hned po první půl minutě, co muž otevře oči. A to muži vážně nesnášejí.

–  S mluvením ženy souvisí i další ze situací, kdy muže svým nadměrným mluvením dokáže nadzvednut ze židle. Ženy často opakují jednu věc stále dokola. Vlastně říkají stále totéž, ale jinak, jinými slovy. Muži se domnívají, že je typ takového sdělení ztrátou času a sami by ho nejspíš řekli jednou větou, někdy i holou.

–  Dlouhé telefonáty s kamarádkami. Pro muže nesmysl a ztráta peněz!

–  Pokud jde o tisíckrát zmíněnou ženinu schopnost plést si pět minut půl hodinou, je pověstná, leč bohužel, stále aktuální. Muži se cítí jako pitomci, kteří čekají u dveří, než se milostivě připravíte.

–  Za totální degradace mužnosti je muži považováno rozhodování o mužově účesu, oblečení, ale také výběrem auta. Žena zpravidla vybírá pouze podle tvaru a barvy.

–  Když si žena něco myslí nebo je evidentně naštvaná, ale dělá drahoty. Nebo dokonce na mužovu otázku, co se děje, odpoví, že nic. To muž šílí. Žena bůhví, z jakého důvodu potřebuje, aby muž v takových případech informace páčil a škemral o ně. Mnohdy o ně ale vůbec nestojí. Někdy to ale dělá, protože ví, že jen tak bude mít klid.
taštičky u ramene
–  Mužům také vadí, že některé ženy nadměrně nakupují. Hlavně to, čeho doma mají plno. Každá má nějaké „úchylky“. Třeba boty. Má doma několik párů, ale potřebuje velmi nutně nové.

–  Přestavba a úpravy interiérů, jsou také jednou z věcí, které mužům vadí. Oni nejsou v zásadě proti změnám, nakonec se pak i sami cítí v novém, upraveném a přestavěném velmi dobře, ale nechtějí se na tom příliš podílet. Pokud si žena poradí sama, budou ji nejspíš nosit na rukou.
Kdybyste se chtěli těmto stavům vyvarovat, zkuste se více poslouchat a tolerovat se. Jen tak bude váš vztah harmonický a bez zbytečných dohadů.