Na silné povahy

Stejně jako muž, má i žena své představy o fungování partnerů. Jsou věci, přes které nejede vlak a vydrží je opravdu jen velmi silné páry.
rozzlobený muž
o   Agresivita je zabijákem číslo jedna. Následuje nevěra, lži a alkohol.

o   Krom výše zmíněných vážných důvodů, prč žena muže řekněme vyloženě nesnáší, a jist právem. Následují další, které jsou zdánlivě malicherné, ale pokud se neustále opakují dokola a dokola, dokáží ženu hodně otrávit. Jeden z nich se týká kávy. Představte si, ž si žena uvaří kávu. Muž nechtěl, ptala se ho. Jen si ale žena usedne, přijde muž a začne ženě kávu upíjet. Blbost, co myslíte? Pravda, ale když se tohle opakuje třeba obden, dokáže to naštvat a může to vést i k hádce.

o   Ruličky od toaletního papíru, které nekončí v koši, ale kdesi kolem toalety nebo zvednuté prkénko. Za tohle žena také není ráda a jak svého muže miluje, v tu chvíli by ho nejraději zabila.

o   Pokud jste zažili mytí nádobí houbičkou víte, že je to pěkná dřina a rozmáhané ruce vypadají nevábně. Navíc se takové mytí nádobí i promítlo na našem rozpočtu. Dáte mi tedy jistě za pravdu, že taková myčka nádobí, je poklad. Když se ale muž chová, jako by neexistovala, respektive ji přehlíží a nádobí do ní neukládá, připadá si žena jako služka.
hádka přes megafon

Jsou dohady nutné?

Říkáte si že těch věcí, kterými si muž a žena vzájemně znepříjemňují život je mnohem víc? Ano, máte jistě pravdu. Jen tyhle jsou, podle statistik, ta nejčastější. Navíc, v každé rodině má každý pár něco, co jiný nemá. Ať už máte mezi sebou jakékoli problémy, všechny, pokud se nejedná o násilí, nevěru, lži a alkoholismus, jsou řešitelné.

Každopádně se ani jedno pohlaví nemůže nad to druhé povyšovat. podle studií totiž vyplývá, že muži i ženy jsou stejně inteligentní. Jen muži mají více sklony k číslům a prostorové orientaci, zatímco ženy jsou více emocionální a lepší na jazyky a květnatější mluvu.