Na únik z místnosti nezapomenete

Řada současných her je natolik pestrá, že by byla škoda nevyzkoušet minimálně ty, které jsou nejvíce oblíbené. Do skupiny těch nejvyhledávanějších patří nepochybně i úniková hra Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/, která nabídne zábavný program všem lidem, kteří prahnou po napětí a vyluštění záhad. Setkat se v ní můžete s několika kódy, hlavolamy a samozřejmě i nápovědou, která vás přiblíží k vašemu cíli zvítězit.
V Enigma escape je pro vás připravena skupina dvou her, kdy budete muset uhodnout správnou odpověď ještě před uplynutím časového limitu. Na obě typy her máte 75 minut času, bez ohledu na to, jestli se vám podaří hádanku rozluštit nebo nikoliv.
siluety mužů

Ze Samary nemějte obavy

Horové snímky jsou převážně pro silnější povahy. Pokud ovšem milujete děsivé příběhy a chtěli byste se ocitnout v dění alespoň jednoho z nich, nepochybně si přijdete na své při hře s názvem Samara. Jedná se o hru, která je volným pokračováním filmu Kruh a vaším úkolem bude odhalit příčinu šíření kazety, která má na svědomí nespočet obětí.
Jestli se pro tuto hru rozhodnete, doporučujeme vám shlédnout tento film ještě z pohodlí domova, díky čemu získáte čerstvé informace o tom, jak to celé začalo.

Dvojitý agent uspokojí každého detektiva

O něco méně děsivější, ale stejně napínavý je i hlavolam, který na vás čeká při hře Dvojitý agent. Odhalit budete muset nejen to, proč se váš kolega ztratil, ale i přijít na skutečnost, proč schovával tajné informace. V případě, že jste se vždy toužili ocitnout alespoň na jeden den v roli detektiva, je tato úniková hra pro vás tou pravou k zábavě a prověření vašich schopností.
potřeby detektiva
Neváhejte si tedy sestavit tým, který se bude skládat z počtu hráčů 2 – 5 a pusťte se do záhady, která na vás v escape game čeká. A pokud si nebudete vědět s něčím poradit, je pro vás připravena nápověda od zaměstnanců, kterým můžete zavolat pomocí telefonu schovaného v místnosti.