Proč vsadit na iPhone

Bez ohledu na operační systém ve vašem telefonu jste si pravděpodobně všimli, že iOS vs Android je ve světe elektroniky velké téma. O nelichotivé příspěvky zde není nouze. Obě strany jsou přesvědčeny o své pravdě. Zarytí fanoušci nakousnutého jablka bezustání svou značku brání. Často jsou však zasypáni početnými „droiďáky“.
 apple inc mobilní telefon
Nemám ambici toto téma rozseknout. Po zkušenostech s více zařízeními obou typů bych však rád přinesl osvěžení do této debaty. A také přilil vodu do mlýnu na stranu Applu. O tom že nic není bezchybné a každá mince má dvě strany však nepochybuji.
 
·         Aplikace
 
Většina populárních aplikací je dostupná na obou platformách, ale mnohé hry a aplikace stále vychází přednostně na AppStore.
 
Ačkoli jsou aplikace dostupné na iPhone i Android, stále zaznamenávám, že lepší verze s novými funkcemi jsou nejprve uváděny pro iPhone. A to je stále platí i v roce 2018. Osobně jsem tak zaznamenal především u Spotify a Snapchatu.
 
Sdělení je jasné: kdo nechce být považován za uživatele druhé třídy, je pro něj iPhone stále číslo jedna.
 
·         Vzhled a design
 
Nejednoho majitele iPhonu zaujal právě design těchto telefonů. Apple si za roky na trhu prostě vybudoval brand, který svým elegantním, jednoduchým a funkčním designem vyčnívá. Jablko na vašem zařízení má zvláštní nádech, které působí na srdce dnešní konzumní společnosti.
 iphone na stole
To z mého pohledu Android stále postrádá. Naopak se kvůli záplavě levných telefonů stává spíše symbolem pro rychlospotřební elektroniku.
 
·         Rychlost
 
Pokud uvažujete o koupi iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X: nový čip A11 Bionic sebral s ohledem na rychlost Androidovým telefonům poslední vítr z plachet. Nejeden benchmarkový test ukázal jasnou převahu zařízení od Applu.
 
Lepší optimalizace iOS pro konkrétní hardware tak jen doplňuje bohatou technologickou výbavu, která vám zaručí plynulost i těch nejnáročnějších aplikací.