Slevy kam se podíváš

Ekonomové tvrdí, že doba krize již pominula. Stále se však šetří, kde se dá. Ne jinak je tomu i v nákupu dárků, spotřebního zboží či letních a zimních pobytů a dovolených u moře. V době nákupu přes internet všeho možného i nemožného je velice snadné zjistit si nejnižší cenu výrobku či zájezdu a dle toho se rozhodnout. Druhou variantou pokud nemáme zcela jasnou představu o tom, co přesně bychom chtěli koupit, můžeme navštívit jeden z mnoha slevových portálů a tam si vybrat.

Slevový portál je místo, kam výrobci, majitelé firem, propagátoři značky i menší živnostníci nabízejí za zvýhodněné ceny své služby a produkty. Cena je opravdu rozdílná. Ušetřit se dají i tisíce za dovolenou na pláži.

Jak to funguje?
Podívejme se např. na slevový portál Pepa. Slevy jsou zde uspořádány do jednotlivých kategorií. Wellness pobyty, cestování, zboří, krása a relaxace, služby, jídlo a pití a mix všech slev. Vybereme si třeba záložku cestování, která nás odkáže na užší výběr kritérií a našich preferencí. Po odklikání a navolení parametrů se zobrazí jednotlivé nabídky.

Vybereme jednu z nabídek a dostane se nám kompletního popisu, co za své peníze zákazník utrží. Nejen že vidíte informace o ubytování, stravě a celkové ceně, ale zobrazí se vám i tipy a možnosti k prohlídce okolí hotelu a recenze spokojených zákazníků. Na voucheru se taky ukazuje reálný čas do konce poskytnuté slevy, takže potencionální zákazník ví, kolik času má na rozmyšlenou.

Portál Pepa má samozřejmě i vlastní zákaznickou linku, skype a e-mail pro dotazy, stížnosti, podněty, reklamace a vyřizování objednávek. Nechybí ani nejčastější dotazy nebo-li FAQ, kde je dobré se podívat než si začnete stěžovat na lince či psát hrubý e-mail. Pepa má své Facebookové stránky, místo na Twitteru i Instagramu. Vlastní youtube kanál a píše i svůj blog. Firma rostoucí každým rokem víc a víc.