Tvorba www stránek

Zajisté se nejedná o úplně jednoduchou záležitost a musíte počítat s tím, že to bude trochu metoda pokus-omyl a tempo tvorby bude přinejmenším ze začátku šnečí.
Máte-li dostatek peněz, můžete si nechat tvorbu stránek zadat u specialisty. Ale ruku na srdce, když jste malý živnostník, tak peníze jen tak na rozdávání nemáte. Ten čas už se najde snáz. Chce to ale trochu rozumět počítačům, takže jste-li opravdu totální analfabet, co se počítače týče, raději se do toho nepouštějte a toho odborníka povolejte.
různé monitory

Výhody vlastní tvorby

·         Můžete si dokázat, že na to máte
Naučíte se něco nového a posunete se za o kousek dál. Na internetu, konkrétně na youtube najdete dostatek návodů, jak na to. Chce to chvíli soustředění a zkoušet a zkoušet. A konci Vás čeká sladký pocit uspokojení, že jste to zvládli sami.
·         Můžete stránky měnit, kdy se Vám zachce
Nemusíte čekat, až bude mít nějaký ten IT specialista na Vás čas. Jako malá ryba budete většinou na posledním místě a může trvat několik dní, než Vám na stránky zanese požadované změny a úpravy. Za správu stránek byste zase museli platit. Vy se k tomu dostanete hned, když to budete potřebovat a zadarmo.
·         Vytvoříte si je podle svých představ
Nemusíte u nikoho hodiny sedět a vysvětlovat mu, co si jak přejete, v jaké velikosti, barvě a podobně. Svoji představu, kterou máte v hlavě, přenesete rovnou do počítače. Přeci jen nejste odborníci na IT, takže Vaše možnosti budou poněkud omezené, ale krásné a účelové stránky určitě vytvoříte.
chyba error
·         Ušetříte peníze
Pro většinu z nás podstatný bod, proč se do tohoto dobrodružství vůbec pouštět. Pokud mají být Vaše stránky především informativní, s textem, pár obrázky a několika odkazy, zvládnete to sami.
Dbejte na kvalitu. Stránky nemusí vypadat profesionálně, ale ani moc laicky. Dejte si pozor na výrazné barvy, na kvalitu fotografií a fungující odkazy. Nějaké ty mouchy vychytáte během prvních pár týdnů.