Ozdobte svůj dekolt vhodným doplňkem

Ženy jsou známé tým, že mají své přednosti ve vrchních partií. Proto se k jejich dekoltu přitahuje obzvláště velká pozornost. Nemusíte mít jenom nádherná prsa, bohatě postačí, když váš dekolt ozvláštníte něčím jiným, co k vám bezpochyby přivede každý pohled. Vyberte si z řady doplňků a budete za hvězdu i bez větších předností.
náhrdelník k šatům
1.      Nehasnoucí klenot v podobě náhrdelníku– vybrat si správný náhrdelník se může zdát těžká volba, ale není to nic, čemu byste musela věnovat dlouhé hodiny. Pokud chcete, aby váš outfit ladil se vším všudy včetně doplňků, pořiďte si do vaší sbírky náhrdelníky z obyčejné bižuterie. Jestli, ale chcete vyčnívat a mít na vašem krku něco, co vás i nějakým způsobem charakterizuje, neváhejte se rozhlédnout po zlatě, stříbře, nebo chirurgické oceli.
jahody v klobouku

2.      V zimě můžete taky zapůsobit– zimní období sebou přináší nutnost chránit si váš krk nějakou šálou, nebo šátkem. I tento kus oblečení se může stát vaším osobitým doplňkem. Šátek působí elegantně, vkusně a pohodlně. Netlačí a dodá vám potřebný kus tepla, ale přitom příliš nezahřívá. Můžete ho nosit kdykoliv se venku ochladí, nebo i ve vašem zaměstnání, protože na rozdíl od čepice, šátek můžete nosit celý den.

3.      Talisman jako váš symbol bytí– mít na svém krku něco, co o vás mnoho napoví můžete i formou osobního talismanu. Ať už to bude čtyřlístek, prstýnek, křížek, léčivý kámen, přívěšek s vaším jménem, nebo znamením, můžete ho hrdě nosit. Všem bude jasné, že vám je váš talisman blízký a jste s ním spětí.
žena u větve
4.      Motýlek a kravata i bez formálního využití– elegantní vzhled vašemu stylu dodá i obyčejná kravata a motýlek. Přitom se nemusíte obávat toho, že se s takovým doplňkem musíte automaticky zúčastnit nějaké formální události. Hodí se jak do práce někde v kanceláři, tak i na obědy a večeře s kamarády. A co se týče žen, už dávno není pravdou, že je tento doplněk jenom mužská záležitost. Na ženě vypadá stejně elegantně a okouzlující jako na takovém gentlemanu.