Vyřešte své potíže s pomocí regrese


V životě každého člověka se čas od času může objevit problém, který vyžaduje odbornou pomoc. Spousta z nás v těchto situacích volí psychoterapii, psychologa či jiné poradny, které se zabývají problematikou naší psychiky. V mnoha ohledech se dostaví zasloužená úleva, a dokonce jsme schopni pojmenovat svůj problém a následně se ho zbavit. Existují ovšem také situace, kde nelze zjistit příčinu daného psychického či fyzického problému a je třeba poohlédnout se po alternativě, která by nám mohla pomoci. V tomto článku se dozvíte, jak za pomoci regresní terapie Hlubinná regresní terapie najít jádro vašich potíží a nadobro se jich zbavit.

zen-2040340_960_720

Pomocí regresní terapie se společně se zkušeným terapeutem dostáváte hluboko do svého podvědomí, kde otevíráte staré dveře, za kterými dostanete odpovědi na své otázky. Ať už váš problém pramení z dětství či dokonce z minulého života. Po jednom sezení se velmi pravděpodobně dozvíte, co stojí za vším nepříjemným, s čím se nyní potýkáte.

A jak taková regresní terapie probíhá? Po příchodu k terapeutovi následuje podrobná konzultace vašich obtíží. Seznámíte jej s tím, co vás momentálně trápí a jste seznámeni s průběhem celé terapie. Poté jste za pomoci terapeuta uvedeni do hypnotického stavu, ve kterém jste ovšem naprosto bdělí a jste schopni vnímat to, co vám řekne. Pak se vydáváte hluboko do své minulosti. Máte možnost vrátit se do svých dětských let, vidět to, co jste prožili a v tom nejlepším případě také onen moment, při kterém se stvořilo dané trauma.

Pokud se ono zmíněné trauma neodehrálo v tomto životě, můžete se vrátit až do jednoho z těch minulých. Jelikož jich pravděpodobně máme stovky, není zcela jasné říct, do kterého přesně. To, co ale jste schopni vydedukovat je například doba, ve které se ocitáte, vaše pohlaví, jméno či postavení ve společnosti. Mnoho těchto vzpomínek může vyvolat velice silné emoce, a tak se nezřídka stává, že se začnete třást, plakat či smát. Vše je naprosto bezpečné a není vůbec žádný důvod se bát.

sunset-192978_960_720

Navštivte výše zmíněný web a nechte si pomoci. Vyřešte svá traumata a žijte konečně svůj život naplno.