Dokonalá péče je spojena s pravidelnou kontrolou

Péče o vodu ve Vašem zahradním koupacím zařízení začíná už při jejím prvním napouštění. Říkáte si, že to přece není nijak nutné? Že stačí pouze dodat chlor a o vodu je postaráno? Tak tak tomu bohužel není. Už při prvním napouštění byste měli zkontrolovat vodu, kterou do Vašeho koupacího zařízení napouštíte a to za pomocí bazénového testeru, který Vám ukáže hlavně hodnoty PH vody, které je nutné srovnat už při prvním napouštění, protože mají opravdu velký vliv na funkci chlorových přípravků.

hladina vody

Hodnoty PH vody musí být v přesně stanovené výšce, jinak by se mohlo stát, že se Vám ve vodě začnou objevovat řasy. Pro zajištění správných hodnot PH vody pro Vás máme připraveny v naší nabídce přípravky jako pro jejich snížení tak pro jejich zvýšení. Samozřejmě i bazénové testery, díky kterým můžete tuto kontrolu kvality vody provádět, pro Vás máme připraveny a to hned v několika verzích. Bazénový tester si můžete u nás pořídit jak v tabletové formě tak také v kapkové formě a k oběma typům pro Vás máme také cenově výhodnější náhradní balení.

chromové schůdky

Kromě hodnot PH vody Vám bazénový tester také ukáže, v jakých hodnotách se nachází obsah aktivního chloru ve vodě. Ano, to je další velmi důležitý ukazatel. Do vody musíte dodávat dostatek chlorových přípravků, které zajišťují dezinfekci vody a zbavují ji mikrobů a bakterií, které by mohli způsobovat růst nevzhledných řas. I chlorové přípravky najdete v naší nabídce hned v několika různých provedeních. Můžete si vybrat mezi tabletami či kapalnými přípravky. Také pro Vás máme velký výběr přípravků na bázi kyslíku, které jsou vhodné pro plavce s citlivější pokožkou.

Takže nezapomeňte se zásobit bazénovými testery, přípravky na srovnání PH vody a samozřejmě chlorovými přípravky, které všechny najdete v naší široké nabídce, a voda ve Vašem koupání bude vždy dokonale ošetřena.