Kokosový olej hýbe naším světem

Je to nejuniverzálnější výrobek s blahodárnými účinky pro tělo. Pokud se chystáte na dovolenou a zvažujete, kde si uložíte veškerou kosmetiku, máme pro Vás radu. Stačí Vám pouze kokosový olej. Díky němu se nejen odlíčíte, vyčistíte zuby i oholíte nohy. A proč je tak populární? Nestojí moc peněz, vydrží při správném skladování rok a je nejen hydratační, ale také regenerační. A nesmí se zapomenout, že má i hojivé účinky. Kdo by se nerad opaloval. Pokožka je poté podrážděná a suchá. A poté ne scénu přichází kokosový olej. Stačí ho aplikovat od hlavy až k patě a Vaše pokožka dostane pořádně napít. Vy poté budete vypadat skvěle. Také Váš chrup Vám bude vděčný za kokosový olej. Stačí ho smíchat s jedlou sodou a krásně vybělíte zuby a vydezinfikujete ústa.
kokosový ořech a olej.jpg

 

Kokosový olej pro redukci váhy

 

Je opravdu zázračný, a proto Vám pomůže, i pokud se snažíte zhubnout. Na rozdíl od jiných tuků se v těle neusazuje a neobsahuje žádný cholesterol. Stačí denně sníst pár lžiček, které Vám navodí pocit sytosti. Pokud se Vám příčí ho jíst po lžičkách, můžete ho použít i jako potravinu při vaření. Obsahuje vitamíny A, C a E. Je vhodný jak při přípravě pokrmů tak i při smažení. Je skvělý pro výrobu palačinek, zelenin, vajíček nebo orientálních pokrmů. Namazat si ho můžete třeba i na chleba nebo přidat do ovesné kaše.

krém a růže.jpg

Úžasný výrobek pro čtyřnohé miláčky

 

I pro Vaše čtyřnohé miláčky může být tento úžasný výrobek prospěšný. Ať už má pejsek nebo kočička suchou nebo svědivou pokožku, nebo popraskanou kůži na tlapkách, je kokosový olej tou správnou volbou. Dá se u zvířátek použít i vnitřně jako doplněk stravy pro zářivou srst a zlepšení imunity.

 

Kde zakoupit?

 

Kokosový olej seženete na internetu nebo také v drogeriích. Při výběru se určitě zaměřte na jeho kvalitu. Kokosové ořechy mají být zpracovány do 48 hodin od sklizně a podíl kyseliny laurové by měl být nejméně 57 %.