Hotel se sportovním i odpočinkovým vyžití


Plánujete dovolenou v kráse jižní Moravy? Chcete objevovat kouzelné oblasti Lednicko-valtického areálu a malebné městečko Lednice? Jste mladý pár a chcete si zpříjemnit prodloužený víkend? Romantika a odpočinek, který přináší hotel Galant, Vás nadchne. Je to pěkný čtyřhvězdičkový hotel s velkým vyžití. Sebou můžete vzít i svého čtyřnohého kamaráda. Pejsci jsou v hotelu vítáni. Majitelé pejsků to určitě ocení. Hotel oponuje velkým počtem pokojů ve třech kategoriích. Standard, Deluxe a Rodinné pokoje.
krásný interiér zámku Lednice
Součástí hotelu je i útulný vinný sklípek a vlastní pivovar. Kdo není fanda vína, si také přijde na své. Romantiku si můžete užít ve vířivé vaně pro dva a odpočinout ve finské sauně nebo infrasauně či při masážích. Masáže jsou nabízené různé a je třeba si je předem objednat. Hotel kromě odpočinku a relaxu nabízí i sportovní vyžití. Jsou k dispozici kurty na volejbal, tenis a nohejbal. Dají se půjčit koloběžky, kola a elektrokola. Projížďky na kole vinařskou oblastí je úžasný zážitek. Můžete zastavit v jakémkoliv sklípku a ochutnat místní víno od šikovných vinařů. Někteří vinaři tu mají dlouholetou tradici.

vinařská oblast

V okolí můžete prožít spoustu zážitků, jako je projížďka na koni, plavba na loďkách, ochutnávka vín a další. K vidění je tu spousta věcí. Krásný Státní zámek Lednice, Minaret, Janův hrad, úžasné stromové porosty v Lednicko-valtickém areálu, Benátská kašna. Stromový porost tvoří až osmdesát exotických stromů, sto třináct keřů, osm set padesát sedm exotických květin. Krása parku je neskutečná. Na Pálavě je spousta turistických skvostů jako Zřícenina hradu Děvičky, Zřícenina hradu Sirotčí hrádek, zámek Mikulov, Křížová cesta Svatý kopeček, Lovecký zámeček, Valtické podzemí, Kolonáda na Reistně, zámek Valtice a spousta dalších.

Jestli přemýšlíte nad touto destinací, určitě se tam podívejte, je tam krásně a budete spokojeni. Ubytování na jižní Moravě v Lednici je jedinečný zážitek.