TOP 7 nejlepších chytrých hodinek

Trend „chytré“ technologie se šíří jako lavina a s ním i relativně exkluzivní věc, chytré hodinky. Své mírně futuristické vzezření ale stále neztratily, je totiž jasné, že vývoj v tomto směru ani zdaleka nekončí. Není divu, pro svou multifunkčnost, sofistikované vzezření, lehkost a odolnost jejich popularita stále roste. Jsou voděodolné, dokážou přijímat a vysílat hovory, odpovídat na zprávy, udržovat majitele v momentálním dění a mnohem více, jako je třeba přehrávání hudby a sledování výkonu a pohybu, monitorování kroků a počítání spálených kalorií. Díky množství modelů může být rozhodování poměrně oříšek, proto uvádíme TOP 7 nejlepších chytrých hodinek dostupných na trhu.
 smart hodinky
Samsung Gear S3
 
Předností toho zařízení je nejen baterie s dlouho vydrží (až 4 dny), ale i dvoujádrový procesor, displej s technologií Super AMOLED, vlastní GPS, senzor na měření srdečního tepu, odolností vůči vodě a poškození v hodnotě IP68 (vysoká odolnost vůči prachu a potopení do vody na více než 30min přes 1 metr hloubky). To vše běží na systému Tizen OS. U nás se cenově pohybují okolo 9 000,-Kč a jsou vhodné především pro aktivní majitele.
 
Apple Watch Series 2
 
Vestavěná GPS, senzor na měření srdečního tepu, dvoujádrový procesor, OLED displej se safírovými krystaly, nejnovější operační systém watchOS 3 a voděodolnost až do 50 metrů hloubky – toto zařízení se skvělým poměrem využití „od každého trochu“ a skvělou odolností jsou skvělou volbou pro všechny uživatele iPhonů. U nás je k dostání za cca 11 000,-Kč.
 
LG Watch Sport
 
Tyto chytré hodinky se pyšní systémem Android Wear OS 2.0, GPS čipem, barometrem, senzorem na monitorování srdeční činnosti a odolností IP68. Kruhový displej P-OLED dokáže zobrazovat i sledování silového tréninku. Jak už název napovídá, jde o zařízení primárně určené pro sportovce a v tomto ohledu je velice užitečným pomocníkem. To se samozřejmě odráží i na ceně, která se pohybuje okolo 18 000,-Kč.
 
Huawei Watch 2 Classic
 
Zařízení se zabudovanou GPS, procesorem Snapdragon Wear 2100, AMOLED displejem a sledováním srdečního tepu, běží na systému Android Wear OS 2.0 a jsou voděodolné do jednoho metru. Jejich elegantní provedení je vhodné pro lidi, kteří hledají vyvážení mezi vzhledem a užitečností a hodí se jak na formální příležitosti tak do soukromí. Stojí okolo 9 000,-Kč.
 hodinky a mobil
Montblanc Summit
 
Švýcarské hodiny, které k nám zatím nedorazili, patří mezi vyšší třídu nejen cenou (20 000,-Kč), ale samozřejmě také kvalitou. Safírový AMOLED diplej s vysokým rozlišením, odolnost IP68, senzor sledování srdečního tepu, operační systém Android Wear OS 2.0, běžící na procesoru Snapdragon Wear 2100. Jejich provedení napovídá i primárnímu formálnímu využití.
 
Fossil Q Founder 2.0
 
Toto zařízení běží na Intel Atom procesoru, s 1.5 LDC displejem, odolností IP67 a systémem Android Wear OS 2.0. Cenově se pohybuje mnohem níž, než jeho konkurenti (okolo 6 000,-Kč), proto je výbornou volbou pro ty, co hledají prémiové zpracování dostupné i v rámci nižší cenové třídy.
 
Tag Heuer Connected Modular 45
 
Hodinky, které pořídíte za cenu okolo 48 000,-Kč, jsou v titanovém provedení, s procesorem Intel Atom Z34XX, displejem ze skla tvořeného safírovými krystalky AMOLED, odolností 5 ATM a operačním systémem Android Wear OS 2.0. Jsou považovány za nejvyšší formu luxusu a skvělý způsob, jak okouzlit svoje okolí. Pokud je máte na ruce, můžete se bez okolků vydávat za člena královské rodiny.