Vždy se schopným ochráncem

Najít stabilní zaměstnání ve vašem městě nebylo jednoduché. Podařilo se vám to až po několika měsících. Získali jste však pracovní pozici, která vyžaduje práci ve třísměnném provozu, a také musíte kus dojíždět městskou hromadnou dopravou. V letním období vám třísměnný provoz a dojíždění nečiní žádné obtíže, ale v době, kdy se stmívá dříve, už máte obavy pohybovat se bez doprovodu v pozdních večerních hodinách, nebo brzkých ranních. Bývá dlouho tma a vy musíte procházet cestou na zastávku parkem, který je velmi špatně osvětlen. Každý den to pro vás znamená pocity nepříjemného strachu a zdá se vám, že těch pár minut chůze v šeru, nebo dokonce ve tmě, trvá i mnoho hodin.

bojovník

Než začnete přemýšlet o tom, že změníte zaměstnání, zkuste si pořídit něco na svou ochranu. Ani zbrojní průkaz, ani osobní trenér bojového umění nebude potřeba. Máme na mysli něco mnohem levnějšího, co použijete velmi snadno. Paralyzér v kapse vašeho kabátu, nebo v kabelce, je to, co vám dodá pocit bezpečí.

Jeho použití se nemusíte bát. Slouží pouze k tomu, aby odrazil útočníka, avšak mu nezpůsobí žádné zranění. Bude pouze na chvíli ochromen a vy získáte možnost přivolat pomoc policie. Použití paralyzérů je u nás zcela legální, dokonce můžete využít model, který připomíná deštník, nebo baterku. S takovým předmětem v ruce nebude váš útočník předpokládat žádný odpor a vy snadno ochráníte svůj majetek nebo dokonce zdraví.

sport

Nejen pro vás, ale i pro vaše blízké
Protože znáte ten nepříjemný pocit strachu, když procházíte sami parkem v blízkosti vašeho domu, pořiďte paralyzér nejen sobě, ale i svým blízkým. Předáváte dárek, který říká, že o jejich bezpečí máte starost a že vám záleží na tom, aby už nikdy nemuseli procházet parkem se strachem.

Nejedná se o vysokou pořizovací částku, a přesto si kupujete pocit bezpečí, který je k nezaplacení!